Egitim Basvuru

Annelik Sanati / Adem Günes (Pedagog)
Kadın yalnızdır aslında… Eşi olsa da, çocukları bulunsa da… Sevincinde yalnız… Ağlamalarında yalnız… Çocukluğunda yalnız, genç kızlığında yalnız… Çaba içindedir herkes, ondan bir şeyler koparmak için… Kimi sevgisizliğinin doyurucusu gibi tanır onu… Kimi yalnızlığının gidericisi gibi… Ve belki karşılıksızlığından olsa gerek, verdiği "iyi eder" insanı… 
9,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Adim Adim Cocuklarda Cinsel Egitim / Adem Günes (Pedagog)
Anne babaların en zorlandığı konulardan biridir cinsel eğitim...Bir yandan çocuğun hiç tanımadığı duygular ve yardıma ihtiyacı olduğu gerçeği... Diğer yandan ebeveynlik çekingenliği... Neyin hangi sınırlar içinde verileceği tereddüdü...Bazen öyle bir zamanda o kadar acil bir bilgiye ihtiyaç duyulur ki ne herkese sorulabilir ne de öğrenmeden geçilebilir...
9,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Artik Zen-ginim / Aykut Ogut
Artık Zen-ginim - Bolluk ve bereket kapılarını açmak için kampa girmeye hazır mısınız?Bu hayata ZENgin olmak,ZENgin yaşamak için geldiniz!İşte hayatın sırrı bu cümlede saklı! 2005 yılında ben bir garson, eşim Esra yoga hocasıydı. Doğan Novus Yayınları Tü
9,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
33 Gün Diyeti; Mutlu Ince Genc Güzel / Asli Osma Kender
Bugüne dek farklı diyetler denedin.Bazen işe yaramadı.Bazen verdiğin kiloları geri aldın.Bazen de inceldin, ama mutlu olmadın...Aslı Osma Kender, 33 Gün Diyeti'nde bizzat kendi üzerinde deneyerek uyguladığı çığır açıcı bir diyet sistemini anlatıyor bize
9,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Artik Biliyorum / Oprah Winfrey
Her şey bir mucize, bir lütuf, bir fırsat olabilir. Yeter ki, siz öyle görmeyi bilin… Artık biliyorum… Ne verirseniz size geri gelir.
9,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Akis Oyunu / Talyaa Vardar
Akışta olmak sandığından daha kolay!Karlar eriyip şelalelere karışır...Nehirler denizlere kavuşur...Tırtıl kelebeğe dönüşür, bulut ise yağmura...Ne yaparsan yap, önüne geçemediğin tek şey akıştır...Çünkü yaşam, başından sonuna dek hiç durmadan akar.Akış oyunu ile bedenin, duyguların, sezginin, zihnin ve mananın kapılarından süzülerek yaşamın tadına varacaksın.Oynamaya var mısın?
9,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Tarihi Hosca Kal Lokantasi / Sermin Yasar

Kaybetmek bizim işimizdir.

Ayrıldıktan sonra, geçmiş zaman âşıkları gibi seni kalbime gömdüm Muazzez. 

Altında yatır olan araziden farkı yok şimdi. 

9,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Kisisel Ataleti Yenmek (Cep Boy) / Mümin Sekman
Bir şeyi yapmanız gerektiğini biliyorsunuz.Onu niçin yapmanız gerektiğini biliyorsunuz.İsterseniz nasıl yapacağınızı biliyorsunuz.Yapmamakla neler kaybettiğinizi veyaparsanız neler kazanacağınızı biliyorsunuz
5,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Kolay Diyet / Osman Müftüoglu
Diyet değil niyet önemli!Birçoğumuz neden kilo aldığımızı anlayamadığımız için, nasıl kilo vereceğimizi de bilmiyoruz, kilo aritmetiğini kavrayabilirsek kilo sorununu sonsuza dek çözebiliriz.
6,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Alkali Yasam - Suyla Gelen Saglik / Elmas Maranki;Ahmet Maranki
Vücudun olmazsa olmazı, kanın temiz yani alkali olmasıdır. Kan ve vücut sıvıları alkaliyse ve oksijen ile beslenmişse, bağışıklık sistemi güçlü demektir. Virüs, bakteri, mantarlar alkalik ve oksijenli ortamlarda gelişemezler. 
9,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Harikariyer / Ilham Süheyl Aygül
Asla pişman olmayacağınız bir yolculuk daha!Obir İK düşünürü bir ezber bozan farklı ve çok boyutlu bakan, çok yönlü yazan bir yazar...
9,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Basari Belgesi / Mümin Sekman
Başarı arenasında türlü insanlar görülür: Başarmak için doğanlar, çabayla başarılı olanlar, başarılı yapılanlar Peki bu büyük başarı tiyatrosunun kulisinde neler dönüyor? Karakterli olmak mı zor, kariyerli olmak mı? Aşkta başarı ile başarı aşkı nasıl çatışır? Kaybedenlere oynayarak kazananların sırrı ne? Sosyal başarı jürisi kimi, neden seçer? Başarı bukalemunları nasıl yükselir? Başarıyı nasıl bölüşmeli? Az gelişmişler neden az gelişmiş kalır?
9,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Cocuk Neyi Neden Yapar? 2; Cocuk Davranislari Anlama Rehberi / Adem Günes (Pedagog)
Sıradan gibi gelen çocuk davranışlarının birçoğu onun duygu dünyasından izler taşır yetişkine...
Kimi zaman kardeşini iterken...
Kimi zaman köşede bir yerde sessizce oynarken...
Kimi zaman huysuzca her söylenene itiraz ederken...
9,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Altin Kurallar Kitabi 2 / Merthan Demir

Sevmediğiniz insanla münakaşadan kaçının, onun size söylediklerine karşı yapmanız gereken tek şey onu önemsememektir. Eğer onunla münakaşaya girerseniz sinsi bir yılan gibi zehrini üzerinize atıp rahatlar. Kurala uyup önemsemezseniz, zehrini kusamadan kendi içinde boğulacaktır. Önemseme!

9,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Tam Porsiyon Hijyen Lütfen / Özer Ergün
Bu kitapta GDO'lar hormonlu gıdalar deli dana kuş gribi kimyasal katkılar parazitler çevre zehirleri ve her çeşidinden gıda maddesi makaleler halinde konu edilmiş ve gıda zehirlenmeleri nedeniyle her yıl 2.2 milyon insanın ölüp gittiği bugünün dünyasında tüm tüketiciler adına "Gıda ama nasıl gıda?" sorusunun en doğru cevapları verilmeye çalışılmıştır.
9,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Dünyanin En Büyük Hastaligi - Yobazite / Mustafa Cay
Yobazite: Bir düşünceye; sorgulamaksızın, körü körüne inanma hastalığı!Bu kitap; çağımızın belki de en büyük problemi olan cehalete ve bilgi kirliliğine karşı bir farkındalık oluşturmayı amaçlamaktadır.
7,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Patronca / Demet Cengiz
Patron Çıplak'ın yazarı Demet Cengiz, bu kez patronlardan altın öğütleri bir araya topladı.
Paraya, fikirlere ve geleceğe yön veren liderlerden başarının sırları ve kulağa küpe öneriler bu kitapta.
9,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Istemenin Esrari / Muhammed Bozdag
Minik bir çiçek tohumu kuvvetli bir rüzgârla kanatlanıp uçarsa, dağların ötesindeki vadileri çiçek bahçesine dönüştürebilir. Makbul dua arştan yetişip kalbimizi kanatlandıracak böylesi bir ilahi rahmet rüzgârıdır.
9,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Sonsuzluk Yolculugu / Muhammed Bozdag
Dünyaya gözlerimiz kapanır ve kabir kapısından öteye geçeriz. Kıyamet korkunç bir gürültüyle kopar. Dağlar pamuk gibi saçılır, gök yarılır, yıldızlar savrulur. Toplanıp dürülen mevcut yer ve göklerin yerine, bambaşka bir yer ve gök dirilir.Tarihin insanları, hayvanları, cinleri ve şeytanları dirildikleri topraktan kalkıp hep birlikte büyük hesaplaşma meydanına sürülür. Cennet ve Cehennem yaklaşır.
9,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Parmak Izindeki Yolculuk / Nusret Kaya;Ümit Batman
Alt beyin-Üst beyin ve rüyalar. Zihinsel bağlantıda mıyız? Vajinal dokunuşlar alt beyindeki genetik hafızayı mı uyandırıyor? Bir kirpikte bile DNA genetik bilgi hafızası olduğuna göre vajinanın dibindeki binlerce hücrede çok daha yüksek bir genetik hafıza olabilir mi?
9,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Ilacsiz Yasam; Hastaliklardan Kurtaran Dogal Formüller! / Ümit Aktas
Bağışıklığını güçlendir, ilaç mahkumu olmaktan kurtul!Gereksiz ve bilinçsiz ilaç kullanımların, hayat boyu ilaca mahkum edilenlerin, hastane hastane gezip de derdine derman bulamayanların ne çektiğini iyi biliyorum.
9,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Baslarim Simdi Annelige / Sermin Carkaci
Bu kitap yenidoğan bebekler ayaklanıp da ortalığı birbirine katana kadar geçen süreçte anneleri rahatlatacak tavsiye ve bilgiler içerir. Hiçbiri doktor tavsiyesi yerine geçmez, zaten doktorlar da genelde böyle şeyler söylemez. 
Ş. Ç.
9,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Oyuncu Anne / Sermin Carkaci
Ah be annesi, Çocuğunu al spora götür, oradan çık baleye git, oradan çık tenise, dönüşte oyuncakçıya uğra, alabildiğini al, çeşit çeşit oyun gruplarına üye ol, odasına pahalı oyuncakları yığ, eve gelince aç televizyonu sen de elinde cep telefonun yanında otur.
9,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Ev Yapimi Sihirli Degnek / Sermin Carkaci
"Bir sihirli değnek gelse, dokunsa omzuna. Bütün hayallerin tek tek gerçek olsa. Yapmak istediklerinin hepsi kendiliğinden olsa. Sen "açıl" demeden açılsa bütün kapılar ardına dek, geçip gitsen hedeflerine doğru hiç çaba sarf etmeden.
9,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Yeter Ki Onursuz Olmasin Is / Mehpare Kileci
"Korkutarak yönetmek", tedavi edilmezse tüm çalışanların ve şirketin sonunu getirebilecek güçte bulaşıcı bir hastalık gibidir. Bu yüzden gücünüzü korkudan değil, bilgiden alın. Büyük başarılarımız kadar gündelik küçük zaferlerimizin de farkına vararak takdir ederseniz bu hoşumuza gider. Belki de o ayaküstü söylenen "Eline sağlık"ın verdiği motivasyonla yaratıcı bir fikir ortaya koyabiliriz.
9,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Kozmik Detoks Saglikli Diyet / Ahmet Maranki;Elmas Maranki
Dünyaca ünlü bilim adamı, Stratejik Araştırmalar Uzmanı, Kozmik Bilimci, Extrasens Ahmet Maranki; son 5 yıl süre zarfında, binlerce kilometre yol kat etmiş, yurt içi ve yurt dışında yaklaşık bine yakın görüntülü konferans vermiş, katıldığı televizyon programlarıyla, radyo ve yazılı medya aracılığıyla milyonlarca kişiye ulaşmış ve bir milyonu aşan kitap baskılarıyla da insanlığa hitap etmiştir.
9,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Islam Ekonomisi / Sevki Cobanoglu
İslâmiyet denince akla İlâhi bir nizam gelir. İslâm Nizamı, insan hayatının ve kâinatın bütün unsurları ile ilgilidir. İslâm tek başına bir nizamdır.
9,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Dedemin Bakkali / Sermin Carkaci Yasar
O, tuz ruhu isteyen müşteriye yemek tuzu gönderip "ruhu arkadan gelecek" diyen bir girişimci… 
O, fakir müşterilere bedava ürünler satıp ücreti zenginlerin hesabına yazan bir kahraman… 
O, bakkaldaki içecekleri birbirine karıştırıp daha güzelini bulmak ve müşterilerine sunmak için uğraşan bir sivri zeka… 
O, Afrikalı çocuklara yardım göndermek için arkadaşlarının ellerinden kandil yiyeceklerini toplayan bir yardımsever…
O, attığı her adım olay olan, aşırı eğlenceli, cin fikirli, fena halde yenilikçi bir bakkal çırağı…
12,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Gönül Kapisi Iceriden Acilir; Sevgi Dostluk Ve Mutluluk Öyküleri / Murat Ertan
"Güzel bir tablo doğrusu, ama manasını bir türlü kavrayamadım," dedi... "Adamın vurduğu kapı hiç açılmayacak mı? Kapıya tokmak koymayı unutmuşsunuz da..."
Hunt gülümsedi: "Adam alelade bir kapıya vurmuyor ki..." dedi. "Bu kapı, insan kalbini temsil ediyor. Yalnızca içeriden açılabildiği için de tokmağa ihtiyaç duyulmuyor."
5,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Islam'a Göre Kisisel Gelisim / Vedat Aydin
İslam a Göre Kişisel Gelişim - Bilinçaltı, beynin farkında olmadığımız kısmıdır, hafıza depomuzdur. Çıra Yayınları Türk Kitabevi
5,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Eksi Sifir / Sunay Demircan
Dışarıdan bakanlar için defineci hazine arar, para pul peşinde gibi görünür. Nitekim büyük bir bölümü böyledir de. Ama bir bölümü için amaç zengin olmak değildir. En azından benim için değil. Amaç, ne olduğu bilinmese de o hayali kurulan, o aranılan şeye kavuşmaktır.
9,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Rüyalar Alemi / Mustafa Merter
Yaşamımızın uyuyarak geçen üçte birlik bölümünün kendimizi keşfetmek için bir fırsat olabileceğini hiç düşünmeyiz. Rüya bilincinin, yaşamımızın geri kalanını zenginleştirmesine imkân verecek psikolojik ve kültürel mekanizmalardan yoksunuz.
9,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Zeige 1 bis 32 (von insgesamt 40 Artikeln)