Cocuk ve Genclik

Cingo / Sermin Yasar
Oku da gör, nasıl abarttıklarını... Oku da gör, nasıl haklıyım...  Oku da gör, ben insan mıyım, değil miyim?
9,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
0-6 Yas Dönemi Cocuk Egitiminde 100 Temel Kural / Adem Günes (Pedagog)
Türkiye'nin en çok okunan pedagoji kitapları yazarı Pedagog Dr. Adem Güneş, bu kez çocukluk döneminin en kritik çağını ele aldı.Çocuğun kişiliğinin ana hatlarının oluştuğu 0-6 yaş dönemi ve bu dönemde kaçırılmaması gereken 100 Temel Kural'ı kısa, öz ve sade bir dille bu eserde topladı.
9,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Sakiz Sardunya / Elif Safak
İstanbul'da sakin bir mahallede bir kız çocuğu yaşardı.İsmini hiç mi hiç sevmeyen... Hem akıllı, hem meraklıydı.Çok da konuşkandı. Anne babasına ve öğretmenlerine durmadan sorular sorardı.
9,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Yaban Ailesi; Sizi Aksam Yemege Bekliyor / Matt Whyman
Yaban Ailesi; Sizi Akşam Yemeğe Bekliyor - Onların komşunuz olmasını istemezsiniz!Sasha bir an cevap vermedi. Artemis Yayınları Türk Kitabevi
7,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Saftirik Greg'in Günlügü 10 - Hey Gidi Günler! / Jeff Kinney
Hayat eskiden daha güzeldi,  diyorlar. Öyle miydi gerçekten? Kasabada herkes gönüllü olarak fişleri prizden çekip elektronik  eşyalar olmadan yaşamayı  denerken, Greg kendine bu soruyu soruyor.
9,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Kardeslik Savascilari 5 - Akrep Dagi / John Flanagan
Kardeşlik Savaşçıları'nın bu beşinci kitabında eski dostlar yeniden karşımıza çıkıyor. 
Gölgelerin Efendisi ile Kardeşlik Savaşçıları dünyaları, güçlerini birleştiriyor!
7,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Cocuklar Icin Nutuk / Mustafa Kemal Atatürk
TOP

“Küçük hanımlar, küçük beyler! Sizler hepiniz geleceğin bir gülü, yıldızı ve ikbal ışığısınız. Memleketi asıl ışığa boğacak olan sizsiniz. Kendinizin ne kadar önemli, değerli olduğunuzu düşünerek ona göre çalışınız. Sizlerden çok şey bekliyoruz.”

-M. Kemal Atatürk-

5,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Bremen Mizikacilari / Grimm Kardesler
Bir varmış,bir yokmuş, dürüst, çalışkan bir çiftçinin yaşlı bir eşeği varmış. Hayvancık, yıllarca efendisi için çalışmış, çabalamış, nice ağır yükler taşımış. En sonunda günden güne güçten, kuvvetten düşmeye, yaşlanmaya başlamış. Efendisi, eşeğin artık iş göremeyecek hale geldiğini anlayınca canı sıkılmış. Eşeğe bakıp beslemek gitgide ona ağır gelmeye başlamış. "Ne yapsam da, şu eşekten kurtulsam" diye tasalanmaya başlamış.
5,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Hizli Ögrenelim Uzay / Clive Gifford
Kozmik çocuklara yıldızlarla ilgili 30 süper konu Hızla okunabilen özetler
Bu kitapta bilgiler yoğun özetler halinde yer alıyor ve heyecan verici mini projeler de okuyucuyu gerçekleri test etmeye ve daha fazlasını araştırmaya davet ediyor. 
Sayfalarındaki açıklayıcı çizimlerle bu yeni ve eğlenceli Evren kılavuzu araştırmacı çocuklar için mükemmel bir kaynaktır. 
9,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Yokluk Bahcesindeki Kayip Melodi / Ümit Ihsan
Yokluk Bahçesindeki Kayıp Melodi - 2012 BU Yayınevi Gençlik Edebiyatı Fantastik Roman Yarışması nda Jüri Özell Ödülü kazanan Yokluk Bahçesindeki Kayıp Melodi sizi unutamayacağınız bir serüvene davet ediyor. Bu Yayınevi Türk Kitabevi
5,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Kesfedin Uzay Teknolojisi; Harika Bilim Serisi / Sevgi Atlihan
Keşfedin Uzay Teknolojisi; Harika Bilim Serisi - Guneş Sisteminde neler var?
Robot keşif aracı Marsta nasıl ilerliyor?
Astronotlar neden uzay elbisesi giyiyor?
Uzay teknolojisi şaşırtıcı bir hızla gelişiyor. Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları Türk Kitabevi
12,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Büyümek Istiyorum; Biz De Cocuktuk 2
Erol Manisalı, Zeynep Oral, Işık Kansu, Serdar Kızık'tan bu ülkenin aydınlık insanlarının aydınlık çocukları için birer kısa öykü.
7,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Cocuklar Icin / Ugur Mumcu
Güzel günler göreceğiz çocuklar. Işıklı günler göreceğiz. Mutlu günler tasasız günler göreceğiz.
5,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Alice Harikalar Diyarinda / Lewis Carroll
Bir kitap ne işe yarar ki," diye düşündü Alice, "eğer içinde resim veya konuşma yoksa?"Genç okuyucularımızı geniş ve derin bir tavşan deliğinden içeri atlamaya davet ediyoruz! Tavşan deliğinden acayip bir dünyaya düşen Alice ile birlikte, Beyaz Tavşan, Kalpler Kraliçesi, Taklitçi Kaplumbağa ve Cheshire kedisi gibi renkli ve unutulmaz karakterlerle tanışacak ve akılalmaz maceralar yaşayacaksınız
5,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Halikarnas Balikcisi / Meltem Ulu
Arda'nın ailesi bu yaz da tatil için Bodrum'a gitmeye karar verdiler ve bu yıl ilk defa Mavi Yolculuğa çıkacaklardı. Arda, annesine sordu: "Mavi Yolculuk nedir?"
 
5,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Kücük Prens / Antoine de Saint-Exupery
Hiç kimsenin kitabımı özen vermeden okumasını istemem doğrusu. Bu anılarımı yazarken çok üzüntülü anlar yaşadım. Arkadaşım, koyunu ile birlikte beni bırakıp gideli tam altı yıl oldu. Onu burada anlatmaya çabalıyorsam, bu biraz da onu unutmamak için. İnsanın arkadaşını unutması çok üzücü bir şey. Arkadaşı olan kaç kişi var ki içimizde. Arkadaşımı unutursam, kendimi o sayılardan başka bir şeye değer vermeyen büyükler gibi hissederim.-Antoine de Saint-Exupery-
5,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Cocugunuza Kur'an Okumayi Sevdirme Yollari (52 Öneri) / Ayse Dolmaci
Dini vecibelerini mümkün mertebe yerine getirmeye çalışan ebeveynler, bu konuda çocuklarını da eğitmek, onlara Allaha karşı sorumluluklarımızı yerine getirme alışkanlığı kazandırmak isterler. Aile İçi Din Eğitimi Serisi, onlara bu konuda yardımcı olmayı hedeflemektedir.Kuran okumayı öğrenme, ebeveynlerin gayreti ile gerçekleştirilecek bir eğitimdir.
5,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Cin Ali Serisi (10 Kitap)
Cin Ali Okuma takvimiyle beraber bir zamanların klasikleşmiş 10 kitaplık bu efsane çocuk kitabı serisi; Dünün çocukları olan bugünün yetişkinleri ve yeni nesil çocuklar için eşsiz bir hazine niteliğinde.
7,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Dedemin Bakkali-Cirak / Sermin Yasar
TOP
Şermin Çarkacı’nın kendi hatıralarından ilhamla kaleme aldığı Dedemin Bakkalı’nın, içine okuyucuyu da katan etkinlikli devam kitabı olan Dedemin Bakkalı-Çırak’ta, hayal kurmak, yeni fikirler bulmak, yazmak ve üretmekle ilgili hikayelerin yanı sıra hikayeleri okuyucunun hayatına uygulama imkanı veren etkinlikler yer alıyor.
9,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Kücük Prens (Renkli) / Antoine de Saint-Exupery
Fransız yazar ve pilot Antoine de Saint-Exupêry tarafından 1943 yılında yazılan Küçük Prens, dünyanın en çok satan ve okunan kitaplarından biridir. Bir çocuğun gözünden büyüklerin dünyasının anlatıldığı kitap, uçağıyla çöle düşen pilotun, B612 astreoidinden gelen Küçük Prens'le tanışmasıyla başlar.
5,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Dört Halife - Adalet Örnegi Hz. Ömer / Suat Karadag
Dört Halife - Adalet Örneği Hz. Ömer
 
5,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Anadolu'nun Kaybolan Masallari / Erdogan Izgören
1970'li yıllar, bir edebiyat öğretmeni Anadolu'nun her yerinden yatılı okumaya gelen askeri öğrencilere şahane bir ödev verir. Gidin büyüklerinize küçükken dinledikleri masalları anlattırın ve üzerinde hiç değişiklik yapmadan yazın. Yıllarca ülkenin en ücra köşelerinden gelen yüzlerce öğrenci gidip büyüklerine masallar anlattırdılar. Bence o yılların en büyük özelliği, henüz televizyon kanallarının yaygınlaşmadığı, ortalıkta tablet, bilgisayar, cep telefonun olmadığı, X ve Y kuşağının bilinmediği, insanların hâlâ yüz yüze konuştukları, birbirlerini dinledikleri yıllar olmasıydı.
-Ahmet Şerif İzgören-
7,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Cocuklar Icin Nutuk / Zeynep Zümrüteren
TOP
Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.
5,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Cocuklar Icin Nutuk / Hakan Atalay
TOP
"Küçük hanımlar, küçük beyler! 

Sizler hepiniz geleceğin bir gülü, yıldızı ve ışığısınız. Ülkemizi aydınlığa sizler kavuşturacaksınız. Kendinizin ne kadar önemli, değerli olduğunu düşünerek ona göre çalışınız. Sizlerden çok şey bekliyoruz."
-Mustafa Kemal ATATÜRK-
5,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Benim Babam Ömür Adam / Ömer Acik
Menekşe İstasyonu'ndaki zengin dil kullanımı, mahalle kurgusu ve birbirinden ilginç kahramanlarıyla dikkati çeken yazar, bu kez rüzgârla haşır neşir, hayallerinin peşinde koşan bir çocuğun öyküsünü anlatıyor. Çocukların heyecanını, yaşamı algılayışını başarıyla aktaran yazar, yarattığı mahalleyi ekmek fırını, kedili kitapçı ve dut ağaçlı meydan gibi sevginin sıcaklığını yansıtan ayrıntılarla biçimliyor. Benim Babam Ömür Adam, öğretmenlik görevini sürdüren Açık'tan, hem küçükler hem de büyükler için şiir tadında bir roman.
7,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Kraliceyi Kurtarmak / Vladimir Tumanov
Kim korkar matematikten! Rus asıllı Kanadalı profesör Vladimir Tumanov'un, oğluna matematiği sevdirmek için kaleme aldığı Kraliçeyi Kurtarmak adlı romanı, 100. baskıya ulaştı! Türkiye'de yüz binlerce okurun katıldığı macera, şimdi daha da heyecan verici. Çocukları soluksuz bir serüvene sürükleyen kitap,
7,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Cocugunuza Oruc Tutmayi Kolaylastirma Yollari (52 Öneri) / Ayse Dolmaci
Dini vecibelerini mümkün mertebe yerine getirmeye çalışan ebeveynler, bu konuda çocuklarını da eğitmek, onlara Allaha karşı sorumluluklarımızı yerine getirme alışkanlığı kazandırmak isterler. Aile İçi Din Eğitimi Serisi, onlara bu konuda yardımcı olabilmeyi hedeflemektedir.
5,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Cocugunuzu Namaz Kilmaya Alistirma Yollari (52 Öneri) / Ayse Dolmaci
Dini vecibelerini mümkün mertebe yerine getirmeye çalışan ebeveynler, bu konuda çocuklarını da eğitmek, onlara Allaha karşı sorumluluklarımızı yerine getirme alışkanlığı kazandırmak isterler. Aile İçi Din Eğitimi Serisi, onlara bu konuda yardımcı olabilmeyi hedeflemektedir.Çocuğu namaza alıştırmak, ona din eğitimi vermenin bir parçasıdır.
5,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Yigitler Yigiti ve Ucan At Masali / Ataol Behramoglu
Yiğitler Yiğiti ve Uçan At Masalı - Evvel zaman kalbur saman içinde Bir kral varmış bir de kraliçe Sirkeden bal yapılırmış o sıra Menekşe bitermiş gül ağacında Serçeler kedilerle güreşirmiş Kurt suyunu kuzuyla üleşirmiş Can Yayınları Türk Kitabevi
5,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Kalemler / Yasar Kemal
Yaşar Kemal'in "Kalemler" hikâyesi... Türkiye edebiyatının büyük ustası Yaşar Kemal'in yazdığı "Kalemler", dokunaklı ve sarsıcı bir öykü. Şimdi bu öykü, Sedat Girgin'in resimleriyle yeni bir baskıyla okurlarıyla buluşuyor. 
5,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Leylekler / Andersen
Leylekler / Andersen
5,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Okulda Basari; Etkili Ögrenme ve Ders Calisma Yöntemleri / Feyzi Ulug
Öğrenme sürecinin öngördüğü bilgi ve becerileri kazandırmayı amaçlayan bu kitap, hem öğrencilerin, hem de onlara yardımcı olacak ana-baba ve öğretmenlerin, okul başarısı konusunda her zaman başvurabilecekleri bir kaynak olacaktır.
7,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Zeige 1 bis 32 (von insgesamt 82 Artikeln)