Cocuk ve Genclik

Kücük Cadi / Asli Der
Her şeyin göründüğü gibi olup olmadığını düşündüren fantastik bir serüven
7,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Sihirli Mavi Cicek / Özlem Aytek
Bitmeyen Kış
Burma ile Bıyık
Deniz Kızı Buket
Ecem'in Sevimli Arkadaşı
Gözlüklü'nün Başına Gelenler
Gül Ağacının Masalı
5,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Göl Cocuklari / Ibrahim Örs
O gün gölde köpek yarışı vardı. Tüm köy çocukları kıyıda toplanmışlar, merakla sonucu bekliyorlardı. Bağırarak, çağırarak, ıslık çalarak, zıplayarak, alkışlayarak.İlginç bir yarıştı bu. Belki de bu köye özgüydü. Köpekleri yarıştıranlar, çocuklardı.
5,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Arilar Ordusu / Bekir Yildiz
Nemrud'un ülkesinde doğmuşum. Büyüklerim, daha ben küçükken Nemrud efsanesini anlatıp durdular. Büyüdüm. Yakın zamana kadar, zalim Nemrud'un yüzyıllar önce yaşayıp ölmüş olduğuna inandım. Ama şimdi, zalimliğin yok edilmediğini, hatta daha çok azgınlaştığını gördükçe, ülkemizde değil bir, bin Nemrud'un yaşamakta olduğunu anladım.
5,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Saftirik Greg'in Günlügü - Bu Benim! / Jeff Kinney
Epsilon Gençlik Kulübü okuyucularını çok eğlendirecek Saftirik Greg´le tanıştırıyor.Yazar ve illüstratör Jeff Kinney´in kahramanı Greg yazmak zorunda kalınca ortaya hem gençlerin hem de büyüklerin gülerek okuyacakları bir günlük çıkıyor.
9,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Ögreten Bilmeceler / A. Ayan Gültekin
Ingiltere´de büyümüş bir kedi sahibinden nasıl ciğer ister(Miyavlıyarak) Kurdun ensesi neden kalındır?(Rejim yapmadığı için) Hangi ağrı en güzel ağrıdır?(ilk göz ağrısı).. Çocukların bir çok şeyi eğlenerek ve severek öğreneceği, özenle hazırlanmış bir bilmece kitabı
5,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Büyümek Istiyorum; Biz De Cocuktuk 2
Erol Manisalı, Zeynep Oral, Işık Kansu, Serdar Kızık'tan bu ülkenin aydınlık insanlarının aydınlık çocukları için birer kısa öykü.
7,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Saftirik Greg'in Günlügü 2- Rodrick Kurallari/ Jeff Kinney
Ne yaparsanız yapın, sakın Greg Heffley'ye yaz tatilinin nasıl geçtiğini sormayın. Çünkü bu konuda tek kelime etmek istemiyor.Greg yeni okul yılına başlarken yazın yaşadığı her şeyi, özellikle bir olayı, ardında bırakmakta kararlı. Ancak ne yazık ki ağabeyi Rodrick tüm olanları biliyor. Zaten bütün sırlar bir gün açığa çıkar...
9,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Saftirik Greg'in Günlügü 4; Iste Simdi Yandik!  / Jeff Kinney
Yaz tatili Hava harika, bütün çocuklar dışarıda eğlenip tatilin tadını çıkarıyor. Peki Greg Heffley nerede dersiniz? Evde, panjurları indirip bilgisayar oyunları oynuyor.Greg, kendi deyimiyle ev kuşu için yaz tatili, sorumluluklardan ve kurallardan uzak olmak demek.
9,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Saftirik Greg'in Günlügü - Ama Bu Haksizlik! / Jeff Kinney
Greg Heffley bir an önce büyümek için sabırsızlanıyor. İyi de büyümek iyi bir şey mi gerçekten?Greg birdenbire kendini kızlı-erkekli partilerin sorunlarıyla, artan sorumluluklarla, hatta büyümenin getirdiği sevimsiz değişikliklerle baş ederken buluyor.
9,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Saftirik Greg'in Günlügü 3 - Türünün Son Örnegi / Jeff Kinney
Epsilon Gençlik Kulübü okuyucularını çok eğlendiren Saftirik Greg üçüncü günlüğünü okurlarına açıyor!Artık şunu kabul edelim: Greg Haffley "saftirikliğinden" kurtulamayacak. Birinin bunu Greg'in babasına anlatması gerek!
9,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Saftirik Greg'in Günlügü - Panik Yok! / Jeff Kinney
Greg'in başı dertte. Okul malına zarar verildi ve bir numaralı şüpheli de bizim Greg. Ama işin tuhaf yanı, Greg masum. En azından, masum sayılır.Herkes onun üzerine giderken, birden şiddetli bir kar fırtınası patlak veriyor.
9,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Hayalet Köy / Hüsnan Seker
Hayalet Köy - Jasmin, bir sabah yatağından kalktığında kendini bir köy evinde bulur. Altın Kitaplar Türk Kitabevi
5,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Yokluk Bahcesindeki Kayip Melodi / Ümit Ihsan
Yokluk Bahçesindeki Kayıp Melodi - 2012 BU Yayınevi Gençlik Edebiyatı Fantastik Roman Yarışması nda Jüri Özell Ödülü kazanan Yokluk Bahçesindeki Kayıp Melodi sizi unutamayacağınız bir serüvene davet ediyor. Bu Yayınevi Türk Kitabevi
5,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Saftirik Greg'in Gülügü 7 - Ah Kalbim! / Jeff Kinney
Havada aşk kokusu varAma bu Greg Heffley için ne anlama geliyor?Okuldaki Sevgililer Günü dansı, Gregin dünyasını altüst ediyor. Greg bir yandan kendine bir kız arkadaş bulmak için çırpınırken, bir yandan da o büyük gecede yapayalnız kalmaktan korkuyor.
9,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Kesfedin Uzay Teknolojisi; Harika Bilim Serisi / Sevgi Atlihan
Keşfedin Uzay Teknolojisi; Harika Bilim Serisi - Guneş Sisteminde neler var?
Robot keşif aracı Marsta nasıl ilerliyor?
Astronotlar neden uzay elbisesi giyiyor?
Uzay teknolojisi şaşırtıcı bir hızla gelişiyor. Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları Türk Kitabevi
12,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Saftirik Greg'in Günlügü 8 - Batsin Bu Dünya! / Jeff Kinney
Greg Heffley çok ama çok dertli! En iyi arkadaşı Rowley Jefferson, Abigail ile çıkmaya başlayınca, onu tamamen unuttu! Ortaokulda yeni arkadaşlar edinmek de hiç kolay değil. Greg kaderini değiştirmek, yeni kararlar vermek ve kendine yeni bir yol çizmek zorunda.
9,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Okulda Basari; Etkili Ögrenme ve Ders Calisma Yöntemleri / Feyzi Ulug
Öğrenme sürecinin öngördüğü bilgi ve becerileri kazandırmayı amaçlayan bu kitap, hem öğrencilerin, hem de onlara yardımcı olacak ana-baba ve öğretmenlerin, okul başarısı konusunda her zaman başvurabilecekleri bir kaynak olacaktır.
7,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Cocugunuza Kur'an Okumayi Sevdirme Yollari (52 Öneri) / Ayse Dolmaci
Dini vecibelerini mümkün mertebe yerine getirmeye çalışan ebeveynler, bu konuda çocuklarını da eğitmek, onlara Allaha karşı sorumluluklarımızı yerine getirme alışkanlığı kazandırmak isterler. Aile İçi Din Eğitimi Serisi, onlara bu konuda yardımcı olmayı hedeflemektedir.Kuran okumayı öğrenme, ebeveynlerin gayreti ile gerçekleştirilecek bir eğitimdir.
5,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Alice Harikalar Diyarinda / Lewis Carroll
Bir kitap ne işe yarar ki," diye düşündü Alice, "eğer içinde resim veya konuşma yoksa?"Genç okuyucularımızı geniş ve derin bir tavşan deliğinden içeri atlamaya davet ediyoruz! Tavşan deliğinden acayip bir dünyaya düşen Alice ile birlikte, Beyaz Tavşan, Kalpler Kraliçesi, Taklitçi Kaplumbağa ve Cheshire kedisi gibi renkli ve unutulmaz karakterlerle tanışacak ve akılalmaz maceralar yaşayacaksınız
5,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Cocugunuza Oruc Tutmayi Kolaylastirma Yollari (52 Öneri) / Ayse Dolmaci
Dini vecibelerini mümkün mertebe yerine getirmeye çalışan ebeveynler, bu konuda çocuklarını da eğitmek, onlara Allaha karşı sorumluluklarımızı yerine getirme alışkanlığı kazandırmak isterler. Aile İçi Din Eğitimi Serisi, onlara bu konuda yardımcı olabilmeyi hedeflemektedir.
5,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Cocugunuzu Namaz Kilmaya Alistirma Yollari (52 Öneri) / Ayse Dolmaci
Dini vecibelerini mümkün mertebe yerine getirmeye çalışan ebeveynler, bu konuda çocuklarını da eğitmek, onlara Allaha karşı sorumluluklarımızı yerine getirme alışkanlığı kazandırmak isterler. Aile İçi Din Eğitimi Serisi, onlara bu konuda yardımcı olabilmeyi hedeflemektedir.Çocuğu namaza alıştırmak, ona din eğitimi vermenin bir parçasıdır.
5,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Yigitler Yigiti ve Ucan At Masali / Ataol Behramoglu
Yiğitler Yiğiti ve Uçan At Masalı - Evvel zaman kalbur saman içinde Bir kral varmış bir de kraliçe Sirkeden bal yapılırmış o sıra Menekşe bitermiş gül ağacında Serçeler kedilerle güreşirmiş Kurt suyunu kuzuyla üleşirmiş Can Yayınları Türk Kitabevi
5,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Sakiz Sardunya / Elif Safak
İstanbul'da sakin bir mahallede bir kız çocuğu yaşardı.İsmini hiç mi hiç sevmeyen... Hem akıllı, hem meraklıydı.Çok da konuşkandı. Anne babasına ve öğretmenlerine durmadan sorular sorardı.
9,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Saftirik Greg'in Günlügü 9 - Bende Bu Sans Varken! / Jeff Kinney

Böyle tatil mi olur? Ailece çıktıkları seyahatte Greg'in başına gelmeyen kalmıyor.Kötü oteller, berbat yemekler, garip bir evcil hayvan, hayal kırıklığı yaratan parklar, korkunç bir aile ve hiçbiri yetmezmiş gibi bir de hırsızlar!Greg'in işi çok zor. Onda bu şans varken!

9,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Kücük Prens (Kücük Boy) / Antoine de Saint-Exupery
KÜÇÜK PRENS, hem çocuklara hem de yetişkinlere seslenen klasik bir yapıt.Bu yapıt, başka bir gezegenden gelen ve çölde bir havacının karşısına çıkan küçük bir çocukla ?kitaptaki Küçük Prens'le? ve bu çocuğun yıldızlararası gezileriyle ilgilidir. Bu geziler, aslında "insanlık durumu"nun da sembolik öyküsüdür.Kitabın ilk basımı, yazarın ölümünden bir yıl önce, 1943'te yapılmıştır.
5,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Kücük Prens; Yazarin Suluboya Resimleriyle / Antoine de Saint-Exupery
"Güzelsiniz, ama değersizsiniz, boşsunuz, boşunasınız,"diye sürdürdü Küçük Prens. "Kimse sizin için canını feda edemez. Yoldan geçen sıradan biri, benim gülümün sizlere benzediğini, sizlerden hiçbir farkı olmadığını düşünebilir tabii.
5,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
0-6 Yas Dönemi Cocuk Egitiminde 100 Temel Kural / Adem Günes (Pedagog)
Türkiye'nin en çok okunan pedagoji kitapları yazarı Pedagog Dr. Adem Güneş, bu kez çocukluk döneminin en kritik çağını ele aldı.Çocuğun kişiliğinin ana hatlarının oluştuğu 0-6 yaş dönemi ve bu dönemde kaçırılmaması gereken 100 Temel Kural'ı kısa, öz ve sade bir dille bu eserde topladı.
9,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Kücük Prens / Antoine de Saint-Exupery
Hiç kimsenin kitabımı özen vermeden okumasını istemem doğrusu. Bu anılarımı yazarken çok üzüntülü anlar yaşadım. Arkadaşım, koyunu ile birlikte beni bırakıp gideli tam altı yıl oldu. Onu burada anlatmaya çabalıyorsam, bu biraz da onu unutmamak için. İnsanın arkadaşını unutması çok üzücü bir şey. Arkadaşı olan kaç kişi var ki içimizde. Arkadaşımı unutursam, kendimi o sayılardan başka bir şeye değer vermeyen büyükler gibi hissederim.-Antoine de Saint-Exupery-
5,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Saftirik Greg'in Günlügü 10 - Hey Gidi Günler! / Jeff Kinney
Hayat eskiden daha güzeldi,  diyorlar. Öyle miydi gerçekten? Kasabada herkes gönüllü olarak fişleri prizden çekip elektronik  eşyalar olmadan yaşamayı  denerken, Greg kendine bu soruyu soruyor.
9,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Kalemler / Yasar Kemal
Yaşar Kemal'in "Kalemler" hikâyesi... Türkiye edebiyatının büyük ustası Yaşar Kemal'in yazdığı "Kalemler", dokunaklı ve sarsıcı bir öykü. Şimdi bu öykü, Sedat Girgin'in resimleriyle yeni bir baskıyla okurlarıyla buluşuyor. 
5,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Yaban Ailesi; Sizi Aksam Yemege Bekliyor / Matt Whyman
Yaban Ailesi; Sizi Akşam Yemeğe Bekliyor - Onların komşunuz olmasını istemezsiniz!Sasha bir an cevap vermedi. Artemis Yayınları Türk Kitabevi
7,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Zeige 1 bis 32 (von insgesamt 82 Artikeln)