Güncel Siyaset

Baskan; Bir Sehir Efsanesinin Cöküs / Cemal Acar
"İstanbul hizmetleriyle Türkiye'ye örnek oluyor..."-Başbakan Recep Tayyip Erdoğan-, İBB Resmi Web Sitesi, 14/09/2006"Ekibimizle birlikte Sayın Başbakanımızın başlattığı yerel yönetim anlayışı doğrultusunda hizmet veriyoruz."-Başkan Kadir Topbaş-, İBB Resmi Web Sitesi, 25/01/2007"Kadir Topbaş yönetimi güzel başlangıçlarımızı taçlandıran yatırımlar yapıyor!..."-Başbakan Recep Tayyip Erdoğan
7,50 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Ciplak ve Yalniz / Hamdi Koc
-25%
Hayatın adil davrandığı bir kadın veya erkeğe henüz rastlamadım. İstediğini almak kalbin kaderi değil.Küçük ve yalnız olduğunu sanan bir kahramanın büyük ve kanlı bir geçmişe yaptığı yolculuk
Fiyatı 20,00 EUR
İndirimli 15,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Türkiye'nin Ikinci  / Sara Gül Turan
-25%
Eğer bu son gelişmeleri yaşamasaydık, silkinişimiz bu kadar güçlü olmayacak hâlâ her gösterilene at gözlüğü ile bakmaya devam edecektik.
Fiyatı 12,00 EUR
İndirimli 9,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
In; Baykal Kaseti, Dink Cinayeti ve Diger Komplolar / Sabri Uzun
"Sabri Ağabey yakın dönemin önemli olaylarının şahitlerinden biri. Yaşananların arka planını çok iyi biliyor. Devlet geleneğini bozmamak adına görevdeyken öğrendiklerini uzun süre paylaşmak, yayımlamak istemedi. Sahip olduğu bilgilerin bir kısmının devlet sırrı değil 'Paralel Devlet Yapılanması'nın suçları olduğunu anlayınca da yazmaya karar verdi.
12,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Ben Böyle Gördüm; Cemaat'in Siyasetle Sinavi / Fehmi Koru
-25%
"Türkiye'nin son döneminde hemen herkesi içine çeken en önemli olay nedir?" sorusunun cevabı belli: Kendisini 'Hizmet hareketi' olarak tanımlayan, yakınında duranların 'Cemaat' diye andığı, içinde yer alanların bir ara 'Camia' adını kullanıma sokmak istediği, karşı çıkanların 'paralel yapı', hakkında dava açanların 'FETÖ örgütü' sıfatını uygun gördüğü oluşumla mücadele...
Fiyatı 12,00 EUR
İndirimli 9,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Adam / Yilmaz Özdil
TOP
Kadın'ı okudunuz. Bu da Adam.* Diyebilirsiniz ki... Kadının karşılığı erkek değil mi? Bence değil.* Çünkü, her kadın kadın ama... Her erkek adam değil.* Herifleri yazmamayı tercih ettim!* Elbette memleketin tüm adamlarını sıralayıp, bir kitaba sığdırabilmek imkânsızdır... Peki nedir?
15,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Catli Reis / Mehmet Ali Bakir
Abdullah Çatlı, 12 Eylül öncesinde Ülkü Ocakları'nın Genel Başkan Yardımcısıydı. Arkadaşlarıyla Sakarya'dan Ankara'ya gelirken gözaltına alındı.Olay, hemen Genel Merkez'e bildirildi. Ülkücü polisler, vakit geçirmeden Ülkü Ocakları Genel Merkezi'ni uyardılar:?Çatlı ve bazı arkadaşlar gözaltına alındılar."Genel Başkan Muhsin Yazıcıoğlu, hemen telefona sarıldı. Ankara Emniyet Müdürü'nü aradı. Emniyet Müdürü bekletme­den telefona çıktı.Yazıcıoğlu, 'Neden böyle yaptınız?' dedi:?
9,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Sü-Lale Devri / Mustafa Balbay
Atatürkçüleri, yurtseverleri, hak hukuktan yana olanları hapse atabilirler, hatta öldürebilirler, ancak yenemezler. Bu karanlık dönemi halkın gücüyle aşacağız."
9,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Küresel Cöküs ve Kapitalizmin Gelecegi / Osman Ulagay
-18%
Tüm dünyayı etkisi altına alan küresel ekonomik kriz, kimilerine göre dibi gördü iyileşme sürecine girdik, kimilerine göre ise henüz dip görülmedi yeni dalga gelebilir. Hangisi daha gerçek?Bundan birkaç yıl öncesine gittiğimizde, dünyada pek az insan "kriz"clen bahsediyordu.
Fiyatı 6,00 EUR
İndirimli 4,90 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Geldikleri Gibi Giderler / Ugur Dündar
“Atatürk Cumhuriyeti'ni korumak için elbette pek çok kahraman elinden geleni yaptı, müthiş bir imece yaşandı ama, değerli ağabeyim Uğur Dündar'a özel teşekkür borçluyuz.Demokrasi tarihimizin en kritik mücadelesinde, desteğine ihtiyaç hissettiğimiz pek çok kişi masanın altına saklanırken, tüm kariyerini, hayatını ortaya koydu, bilgi verdi, güç verdi, moral verdi.
12,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Tarik Akan - Ülkemin Güzel Yüzü
TOP
-10%
Türkiye’de bir oyuncu olmanın, sanatçı olmanın gereklerinin en önemli yerlerinden bir tanesini yüklenilmesi gereken bir görev olarak üstüme almışım ben. Ülkenin laik, demokratik, çağdaş bir yapıya oturması için neler lazımsa, onlar için bir şeyler yapılması gerektiğine inanan bir kişiyim. Bunları da seçtiğim ve olmak istediğim bütün filmlerin içerisine sokmuşumdur. Çünkü benim dünya görüşüm bu. Buna inanıyorum. Başka türlü bu toplumun rahata kavuşması imkânsız diye düşünen kişilerdenim. Bunu bir görev olarak koyuyorum kendime.
Fiyatı 10,00 EUR
İndirimli 9,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Meraklisi icin Entrikalar Kitabi / Murat Yetkin

“Sır tek kişiliktir. Mahrem iki kişi arasındadır. Üç kişi kalabalıktır. Kural budur.”

Karanlıklar Prensi, Çöl Kraliçesi, Çiçero... Bu isimler roman kahramanları değil... Casusluk romanlarına taş çıkartacak entrikaların ve maceraların gerçek kişileri. Türkiye’yi mesken tutan gizli servislerin kanlı hesaplaşmalarından KGB’nin atom bombası sırlarının çalınmasına, Kıbrıs’ta Türk ve Yunan derin devletlerinin çatışmasından 6-7 Eylül olaylarına, ASALA’dan 12 Eylül darbesinde ABD’nin rolüne ve günümüzde ülkeleri çöküşe götüren ekonomi operasyonlarına dek binbir suratlı casusların dünyanın kaderiyle oynadığı, hayret verici, nefes kesici ama hepsi rahatsız edecek denli gerçek öyküler.

15,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Sen Kimsin? / Yilmaz Özdil
TOP

Sen kimsin!

Kimsin sen yav!

Sen kimsin be!

Sen kim oluyorsun!

15,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Kusatma / Mustafa Güldagi
NEU
TOP

‘’İnsan okudukça, nasıl oyuna getirilip kandırıldığımızı ve yapılan zihinsel kuşatmayı acı ile okuyor, mola vermeden her şeyi öğrenmek istiyor.’’

-HALİL YAŞAR KOLLU-

15,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Siz Kimi Kandiriyorsunuz / Soner Yalcin
NEU
TOP
Doğruyu bulmak, zekâ ve bilgi meselesinden çok, kişilik ve ahlak sorunudur.
18,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Cumhuriyet Tarihi Yalanlari 2. Kitap / Sinan Maydan
NEU
Cumhuriyet Tarihi Yalanları; yandaşlığın, yalakalığın, Atatürk ve Cumhuriyet karşıtlığının prim yaptığı bu günlerde, Atatürk'e ve Cumhuriyet'e yönelik saldırılara, yalanlara, yanlışlara ve yutturmacalara belgelere dayalı olarak cevap vermek, kandırılan ve aldatılan kamuoyuna mümkün olduğu kadar gerçekleri göstermek amacıyla yazılmıştır.
18,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Galati Meshur / Soner Yalcin
NEU

- Cemaat polislerinin hazırladığı dosyada “Ermeni” dedikleri muhalefet lideri kim?

- Lise yıllarında dinci kampta eğitim alan Başbakan kim?

- İslami Devrim için ABD Konsolosluğu’nu basan AKP’li Bakan kim?

- Erdoğan’ı sürekli kandıran gazeteci kim?

- Kılıçdaroğlu’nun “akıl hocası” sağcı Milli Mücadeleci kim?

15,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Hay Aksi Aldatildik / Emin Cölasan
NEU
TOP
Rüşvet, yolsuzluklar, giden gelen milyonların dekontları...
Reza Zerrab, Zafer Çağlayan, Egemen Bağış, Hakan Atilla...
Barzani, Esad, Suriye gerçeği, 3,5 milyon mülteci...
Ekranlarda bitmek tükenmek bilmeyen evlilik programı rezilliğinin evrildiği format...
Yalnız Adamlar: İstanbul, Ankara, Niğde, Düzce, Bursa ve Balıkesir belediye başkanları...
Kemal Kılıçdaroğlu’nun Adalet arayışı ve Devlet Bahçeli’nin akıl almaz serüveni...
15,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Sakli Secilmisler / Soner Yalcin
NEU
TOP
Siz onları değil; onlar sizi seçti
18,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Zeige 1 bis 19 (von insgesamt 19 Artikeln)