Genel Sosyoloji

Yalancilar ve Sahtekarlar Ansiklopedisi / Roelf Bolt
Yalancılar Ve Sahtekârlar Ansiklopedisi, hem büyük keyif verecek hem de fena halde paranoyanızı tetikleyecek.
15,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Bilimsel Düsüncenin Kisa Tarihi / John Henry
Alanında titizlikle seçilmiş konuları dikkatle ele alan kapsamlı bir bilimsel düşünce tarihi. Çalışmanın, bu alandaki geniş ve derin bir bilgi birikimine dayandığı her sayfasında görülüyor... Mükemmel bir kitap."- David Philip Miller, Tarih ve Felsefe Profesörü, New South Wales Üniversitesi, Avustralya?Mükemmel ve dengeli bir bakış. Özellikle büyünün, modern fiziğin gelişmesindeki önemine yapılan vurgu dikkate değer; bilim ile din arasındaki ilişkiler, ayrıca bilimin yaygın kültürel rolü, zekice ve sağduyulu bir yaklaşımla ele alınmış."- Michael Hunter, Tarih Profesörü, Birbeck, University of London
15,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Tas Kagit Makas; Bilinebilecek Kadarini Bilme Sanati / William Poundstone
Biliyor musunuz, davranışlarınız fazlasıyla öngörülebilir. Özellikle de öngörülemez olmaya çalıştığınız anlarda. Bu durum size özel değil, çoğumuz için geçerli. Ve sadece bu gerçeğin bilincinde olmak bile denklemi sizin lehinize değiştirebilir.
15,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Söhret Psikolojisi; Tanri mi? Insan mi? / Suna Ückarisoglu
-6%
Hülya Avşar´dan Sezen Aksu´ya, İbrahim Tatlıses´ten Tarkan´a, Küçük Emrah´tan Küçük Ceylan´a, Ajda Pekkan´dan Yıldız Tilbe´ye kadar şöhretlerin hayatına yakından tanık olmuş bir magazin gazetecisi olan Suna Üçkarışoğlu çeyrek asırlık tecrübesinin verdiği rahatlıkla Şöhret Psikolojisini anlatıyor.
Fiyatı 7,50 EUR
İndirimli 7,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Zeige 1 bis 4 (von insgesamt 4 Artikeln)