Genel Psikoloji

Psikanaliz ve Din / Erich Fromm
Erich Fromm, bu klasik eserde, içgüdüsel ve maddi ihtiyaçların giderilmesini yaşamın tek gayesi olarak gördüğüne inanılan psikanalizin felsefesi ile geleneksel din arasındaki gerilimi değerlendirmektedir.
7,50 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Zamanin Cografyasi / Robert Levine
Zamanın Coğrafyasında ünlü sosyal psikolog Robert Levine, gündelik eylemlerimizin sorgulamadan kabul ettiğimiz bir boyutu olan zaman algımızı keşfetmemizi istiyor. 
9,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Beyin ve Zihin; Nöroplastite ve Zihinsel Gücün Önemi / Jeffrey M. Schwartz;Sharon Begley
Bahçeşehir Üniversitesi Yayınları için tercümesi yapılarak hazırlanan Dr. Jeffrey Schwartz ve yazar Sharon Begley' in kaleme aldığı Beyin ve Zihin Kitabında aklın beyni şekillendirme gücünü inceliyor. Çeşitli veriler ve yaptıkları araştırmalar ışığında Beyin ve Zihin ile ilgili değerlendirmeler bilimsel bir bakış açısı içerisinde ele alınıyor. Çok değerli bir eser olan ve Tıp literatüründe büyük ilgi gören bu eser ülkemizde de büyük beğeni kazanacağı tahmin edilmektedir.
15,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Esimle Tanismayi Unutmusuz / Sema Marasli
Bugün 'Eşinizi Ne Kadar Tanıyorsunuz' adlı bir televizyon programına davetlisiniz. Sizi dürüstlük koltuğuna oturtacaklar.
9,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Yasama Tutunmak Icin Nedenler / Matt Haig
Sadece evrenden ya da Carl Sagan'ın deyişiyle 'yıldız tozu'ndan oluşmakla kalmayıp, onun kadar karmaşığızdır da. Evrimsel psikologlar haklıdır belki: Kozmostan haberdar ilk tür olmanın bedelini, evren dolusu karanlığı hissederek ödüyoruzdur.
9,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Zeige 1 bis 5 (von insgesamt 5 Artikeln)