Sosyoloji - Psikoloji

Cocuklarda Mahremiyet Egitimi / Adem Günes (Pedagog)
Günümüz anne babalarının en çok zorlandığı konulardan biri mahremiyet (veya cinsel kimlik) eğitimidir.Çocuklar hızla gelişip büyürken, anne babalar bu hızlı gelişim sürecinde sadece seyirci olarak kalmamalı, çocuklarının ihtiyacı olan bilgileri vaktinde vermelidir.
9,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Zamanin Cografyasi / Robert Levine
Zamanın Coğrafyasında ünlü sosyal psikolog Robert Levine, gündelik eylemlerimizin sorgulamadan kabul ettiğimiz bir boyutu olan zaman algımızı keşfetmemizi istiyor. 
9,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Ergenlik Döneminde 100 Temel Kural / Adem Günes (Pedagog)
Eskilerin "Bizim zamanımızda ergenlik mi vardı!" deyip kabullenmediği; yenilerin "Bizimki yine ergen takılıyor!" diye abarttığı ergenlik döneminin özellikleri nelerdir?
9,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Yasama Tutunmak Icin Nedenler / Matt Haig
Sadece evrenden ya da Carl Sagan'ın deyişiyle 'yıldız tozu'ndan oluşmakla kalmayıp, onun kadar karmaşığızdır da. Evrimsel psikologlar haklıdır belki: Kozmostan haberdar ilk tür olmanın bedelini, evren dolusu karanlığı hissederek ödüyoruzdur.
9,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Güvenli Baglanma / Adem Günes (Pedagog)
Hayat bağlanmalardan ibarettir Hayat bağlanmalardan ibarettir. Önce anneye Sonra babaya Aileye Ardından "yaşama" ve "yaşamaya" bağlanmaYaşama sevincini kaybetmiş kişiler bağlanamayanlardır.
9,00 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Söhret Psikolojisi; Tanri mi? Insan mi? / Suna Ückarisoglu
Hülya Avşar´dan Sezen Aksu´ya, İbrahim Tatlıses´ten Tarkan´a, Küçük Emrah´tan Küçük Ceylan´a, Ajda Pekkan´dan Yıldız Tilbe´ye kadar şöhretlerin hayatına yakından tanık olmuş bir magazin gazetecisi olan Suna Üçkarışoğlu çeyrek asırlık tecrübesinin verdiği rahatlıkla Şöhret Psikolojisini anlatıyor.
7,50 EUR
 
inkl. 7% MwSt. zzgl. Versand
Zeige 1 bis 6 (von insgesamt 6 Artikeln)